Bez nazwy-1

CEDE 2012

W dniach 20-22.09 odbędzie się kolejna edycja targów CEDE – największego wydarzenia rynku  stomatologicznego  w  Polsce.

CEDE to nie tylko wystawa, to wykłady, warsztaty, szkolenia, pokazy i prezentacje na żywo w Arenie CEDE.

Wystawa, która odbywa się w znakomitych warunkach lokalowych z pewnością ukazuje nam najnowocześniejszą stomatologię światową od strony technicznych możliwości współczesnych producentów i twórców materiałów i aparatury stomatologicznej.

Zjazd Zespołów Stomatologicznych obrazuje współczesną stomatologię kliniczną z jej możliwościami i zagrożeniami – sesje „praktycy – praktykom”. Stały wzrost ograniczeń, nakazów, rozporządzeń – szczególnie boleśnie odczuwany przez starsze pokolenie lekarzy pamiętające inne czasy – niszczy przyjemność uprawiania zawodu lekarskiego, ale sesje „autorytety – praktykom” złagodzą nam te odczucia i doradzą jak w dzisiejszych czasach odnaleźć się jako lekarz uprawiający wolny zawód….

Przez trzy dni będziecie Państwo bardzo zagonieni i zapracowani, radośni i niedospani, zmęczeni i szczęśliwi… pełni nowych planów. Tyle się dzieje w tych dniach zarówno pod względem zawodowym, biznesowym, towarzyskim, kulinarnym, że aż strach pomyśleć jak pogodzić te wszystkie przyjemności i obowiązki…

Prof. zw. dr hab. Stanisław Suliborski

Leave a Comment