Fabryka Urody1

KaroDental w Fabryce Urody

Z przyjemnością informujemy, że KaroDental został partnerem piątej edycji programu Fabryka Urody, będącego wspólnym przedsięwzięciem dwutygodnika Gala oraz telewizji Polsat Cafe. W kolejnej edycji organizatorzy znowu postarają się pomóc dziesięciu kobietom, które będą chciały przejść metamorfozę swojego wyglądu.


W każdym odcinku widzowie odnajdą porcję wzruszeń i niespodzianek, ponieważ zaprezentowane metamorfozy całkowicie odmieniają życie uczestniczek. Kandydatki, wybrane w drodze castingu, zostają poddane wielu zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii, stylizacji fryzur, ubioru i wizażu.

W dwutygodniku Gala będą ukazywały się materiały opisujące poszczególne bohaterki programu. Czytelniczki będą mogły dowiedzieć się, jakie preparaty, ubrania, dodatki, kosmetyki zostały użyte w “Fabryce Urody”. Dodatkowo materiał w Gali zostanie wzbogacony o porady ekspertów z zakresu urody i mody.

Gala

Uczestniczki programu zostaną pacjentkami naszego gabinetu. Będziemy służyli im radą oraz wykonamy wszystkie niezbędne zabiegi, które przyczynią się do ich przemiany.

Zapraszamy do oglądania i czytania!

Leave a Comment