Lekarze

Beata Prządka-Gumiężna (dr nauk medycznych)

Studia stomatologiczne ukończyła w 1996 roku na Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplomowany specjalista w zakresie pedodoncji i stomatologii ogólnej. Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym.

W 2009 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

W latach 2014-2015 ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji.

Członek międzynarodowego stowarzyszenia International Associacion for Orthodontics (IAO). Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców.

Autor i współautor publikacji w czasopismach stomatologicznych.

Godziny przyjęć »

Grzegorz Gumiężny (dr nauk medycznych)

W 1996r. ukończył studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplomowany specjalista w zakresie protetyki stomatologicznej oraz stomatologii ogólnej.

W 2011 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Autor i współautor publikacji naukowych. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach naukowych stale podnosząc swoje kwalifikacje. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem protetycznym i implantologią, proponując swoim pacjentom najkorzystniejszy dla nich plan leczenia.

Członek Stowarzyszenia Implantologicznego OSIS.

Godziny przyjęć »

Agnieszka Chomicz (dr nauk medycznych)

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w  Białymstoku. W 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych pisząc pracę na temat „ Ozonoterapii w leczeniu chorób przyzębia”.

Jest autorem i współautorem publikacji naukowych. Stale podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach prowadzonych przez krajowych i światowych wykładowców.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również leczeniem dzieci.

Godziny przyjęć »

Justyna Gorgol-Łajca (lekarz stomatolog )

Ukończyła Wydział Stomatologiczny na Akademii Medycznej w Lublinie w 2001 r.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą, chirurgią i pedodoncją (leczeniem dzieci). Jej pasją jest endodoncja. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach wzbogacając swoją wiedzę medyczną.

Prywatnie mama Marysi, z którą najchętniej spędza wolny czas na spacerach i wycieczkach.

Godziny przyjęć »

Magdalena Obcowska-Drobnicka (lekarz stomatolog)

W 2005 roku ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Z gabinetem KaroDental jest związana od 2008 roku. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji.

W wolnych chwilach zajmuje się fotografią.

Godziny przyjęć »

Małgorzata Matuszewska (lekarz stomatolog)

Ukończyła studia medyczne w Białymstoku na wydziale stomatologii w 1995 roku. W gabinecie Karodental pracuje od 1997 roku. Szczęśliwa mama dwójki dzieci: Maksia i Michaliny, którym poświęca każdą wolną chwilę.

Godziny przyjęć »

Asystentki

Dorota Kowalczyk